Biała Podlaska: Wynik jednej osoby ujemny. Kolejna z podejrzeniem

  • 23.03.2020, 14:56
  • red.
Biała Podlaska: Wynik jednej osoby ujemny. Kolejna z podejrzeniem
Rzecznik bialskiego szpitala, poinformował, że do placówki dotarł wynik jednej z trzech osób podejrzanych zakażeniem koronawirusem. Do placówki trafiła też kolejna osoba z podejrzeniem zakażenia.

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej przebywało trzy osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.  - Jeden wynik dotarł do bialskiego szpitala – jest negatywny. Kolejna osoba trafiła z podejrzeniem - informuje Magdalena Us, rzecznik bialskiego szpitala. Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym bialskiego szpitala znajdują się więc nadal trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa. Pacjenci znajdują się w obszarze izolowanym. - Oczekujemy na wyniki - dodaje rzeczniczka.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe