Powiat bialski: Sesja rady odwołana

  • 25.03.2020, 18:11
  • red.
Powiat bialski: Sesja rady odwołana
Sesja rady powiatu, która miała odbyć się 30 marca została odwołana. Związane jest z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2 i w trosce o bezpieczeństwo radnych i osób zaproszonych na posiedzenie.

- W związku z rozporządzeniem ministra zdrowia z dnia 24 marca oraz z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2, a także w celu ograniczenia choroby COVID-19, mając na względzie bezpieczeństwo radnych powiatu bialskiego, pracowników starostwa powiatowego w Białej Podlaskiej oraz osób zaproszonych odwołuję 22. sesję rady powiatu bialskiego, która miała się odbyć 30 marca - informuje przewodniczący rady powiatu bialskiego, Mariusz Kiczyński.
Przypomnijmy, że rozporządzenie ministra zdrowia, o którym mowa wprowadza w Polsce kolejne ograniczenia w związku z obowiązującym od 20 marca stanem epidemii na terenie naszego kraju. Wśród nich znalazły się m.in. ograniczenie przemieszczania się z wyjątkiem przemieszczania się w celu wykonywania m.in. czynności zawodowych lub służbowych, zaspokajania niezbędnych codziennych potrzeb (zakupy, wizyta u lekarza, spaceru z psem), wolontariatu czy uczestniczenia i sprawowania kultu religijnego. Środkami komunikacji miejskiej można przewozić, w tym samym czasie, nie więcej osób, niż wynosi połowa miejsc siedzących. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe