Biała Podlaska: „Zieleń” ma nowego prezesa

  • 26.03.2020, 09:59
  • Joanna Danielewicz
Biała Podlaska: „Zieleń” ma nowego prezesa
W połowie marca z funkcji prezesa spółki miejskiej „Zieleń” zrezygnowała Marta Kamińska. Na jej miejsce powołano Halinę Stasiewicz, dotąd przewodniczącą rady nadzorczej spółki.

Marta Kamińska szefowała „Zieleni” od 2007 roku. - Nie znamy powodów rezygnacji pani Marty Kamińskiej – informuje rzecznik magistratu Gabriela Kuc – Stefaniuk. Wiadomo natomiast, ze dotychczasowa prezes ie będzie pracować dalej w „Zieleni”.

Na stanowisko prezesa miejskiej spółki powołano 16 marca Halinę Stasiewicz, dotąd przewodniczącą rady nadzorczej „Zieleni”. Nowa prezes „Zieleni” do 2012 roku była dyrektorem bialskiego oddziału Poczty Polskiej. Później pracowała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, prowadziła też własną działalność gospodarczą. W 2016 roku stawała w konkursie na dyrektora Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białej Podlaskiej. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 24 marca

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Słyszę,widzę,co,sie,dzieję,w,BP
Słyszę,widzę,co,sie,dzieję,w,BP 26.03.2020, 20:09
Hmmmm Bardzo ciekawy artykuł kłamstwo za kłamstwem. Brawo Słowo Podlasia tak dalej. P.Kaminska dobrowolnie nie zrezygnowała z stanowiska Prezesa Zieleni. Obecny "prezydent" wsadza swoich ludzi na miejsca prezesów W Bialskich spółkach to wiemy nie od dzis kazdy to widzi. Inaczej z Zielenią sie nie stało, Prezydent juz dłuższy czas chciał wypchnąć P.Kaminską z stanowiska Prezesa i wsadzić swojego człowieka, próbował próbował i dopioł swego jak widać. P.Kaminska w zieleni przepracował do obecnej chwili +/- 35 lat, objęła stanowisko Prezesa po odejściu P.Kukawskiego na emeryturę który z Zielenią tez miał do czynienia +/- 40lat. A teraz weszła Osoba ktora za wiele do czynienia z Zielenią nie miała, Ale ważne to że jest to osoba od obecnego "prezydenta" Źle sie w Białej dzieję i każdy to widzi i mam nadzieje ze bedzie pamiętał o tym przy wyborach.

Pozostałe