Międzyrzec Podlaski: Biuro będzie mostem pomiędzy posłem a mieszkańcami

  • 28.03.2020, 06:54
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Biuro będzie mostem pomiędzy posłem a mieszkańcami
Niedawno oficjalnie swoje biuro poselskie w mieście otworzył Riad Haidar. Znajduje się ono przy Placu Jana Pawła II 3. To tam parlamentarzysta za pośrednictwem pracownika, ale też osobiście będzie czekał na wszystkich mieszkańców, którzy zechcą skorzystać z jego pomocy.

Biuro istnieje już od ponad miesiąca, ale 10 marca zostało otwarte oficjalnie. – Na tyle ile będę mógł i potrafił będę służył mieszkańcom. Zdaję sobie sprawę, że w naszym regionie jest jeszcze wiele do zrobienia, a lokalna społeczność boryka się z wieloma problemami. To biuro ma być mostem, który będzie ułatwiał kontakt z mieszkańcami – mówi Riad Haidar.

Obowiązki posła nie pozwalają na to, by na co dzień był on w międzyrzeckim biurze, ale zapewnia, że codziennie będzie urzędował tutaj jego pracownik. Zadaniem osoby będzie bezpośredni kontakt z mieszkańcami oraz przekazywanie na bieżąco wszelkich sygnałów od lokalnej społeczności posłowi.

Burmistrz Zbigniew Kot podkreśla, że miasto zaprosiło posła Haidara zaraz po wyborach. – Ludzie oczekują wsparcia poselskiego w wielu trudnych i wyjątkowych sytuacjach w swoim życiu, dlatego funkcjonowanie takich biur jest wciąż potrzebne – zaznacza włodarz miasta. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe