Gmina Drelów: Pokaż Wielkanoc na zdjęciach

  • 04.04.2020, 13:11
  • (pc)
Gmina Drelów: Pokaż Wielkanoc na zdjęciach
Gminne Centrum Kultury przygotowało konkurs pod hasłem „Mały kadr Wielkiej Nocy”. Aby wziąć w nim udział należy wykonać dowolną pracę plastyczną lub rękodzielniczą związaną ze świętami wielkanocnymi i udokumentować proces powstawania na zdjęciach. Prace można nadsyłać do 14 kwietnia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

- Nadeślij do nas trzy fotografie - na dwóch pokaż nam proces powstawania pracy, na jednej - efekt finalny. Na każdym ze zdjęć powinna znaleźć się kartka z hasłem konkursowym "Mały kadr Wielkiej Nocy" – informują organizatorzy. Następnie wykonane zdjęcia należy dodać jako komentarz pod postem, informującym o konkursie na Facebooku Gminnego Centrum Kultury w Drelowie. Tam też można znaleźć wszelkie szczegóły, dotyczące konkursu. Swoją pracę oraz wymagane załączniki należy też przesłać na adres mailowy [email protected]. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne o wartości: 150 zł, 100 zł, 50 zł oraz nagroda publiczności w wysokości 50 zł. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 14 kwietnia.

Szczegóły na Facebooku GCK Drelów

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe