Międzyrzec Podlaski: Wraca handel i opłaty za parking

  • 06.05.2020, 11:06
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Wraca handel i opłaty za parking
Władze miasta podjęły decyzję o wznowieniu poboru opłat za parkowanie w strefach płatnego parkowania na placu Jana Pawła II i ul. Staromiejskiej. Na miejskie targowiska od 7 maja wraca zaś handel.

Ponownie płacić za parkowanie trzeba od poniedziałku, 4 maja, a opłaty obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Przypomnijmy, że opłaty za parkowanie w tych strefach zawieszono 18 marca, w związku z epidemią koronawirusa. 

7 maja z kolei zostanie wznowiona działalność targowisk miejskich przy ul. Zarówie i ul. Kościuszki. 29 kwietnia burmistrz miasta podpisał zarządzenie w tej sprawie. Tym samym utraciło moc wcześniejsze zarządzenie, dotyczące zamknięcia targowisk do odwołania.

Handel wszelkimi artykułami będzie możliwy oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. - Mam nadzieję, że rozsądek handlujących i kupujących na tych terenach pozwoli na to, by nie trzeba było podejmować decyzji o ponownym zamknięciu targowisk - mówi burmistrz Zbigniew Kot.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
turysta
turysta 07.05.2020, 08:30
podniescie znaki o strefie platnego parkowania jeszcze wyzej a kasa sie spnie od zamiejscowych jak manna i beda podwyzki panom zurzedu miasta

Pozostałe