Międzyrzec Podlaski: Będzie plac zabaw

  • 10.05.2020, 10:30
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Będzie plac zabaw
W parku Potockich powstaje plac zabaw, którego projekt zwyciężył w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. W głosowaniu uzyskał aż 477 głosów, a jego pomysłodawcami są radni miejscy Danuta Duda oraz Marek Chomiuk.

Plac będzie przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Poza urządzeniami i zabawkami dla dzieci pojawią się ławki i kosze na śmieci, a miejsce to zostanie ogrodzone. Na realizację inwestycji w budżecie przeznaczono 100 tys. zł.

To już trzecia edycja budżetu partycypacyjnego. Przypomnijmy, że na drugim miejscu w BO 2020 z 320 głosami znalazła się budowa chodnika przy ul. Piłsudskiego. 152 głosy zdobyła z kolei propozycja budowy chodnika przy alei głównej na ogródkach działkowych „Krzna”, a 65 - budowa chodnika przy ul. Wojciecha Kossaka. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe