Międzyrzec Podlaski: Ludzie sportu wyróżnieni w plebiscycie 

  • 15.05.2020, 07:40
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Ludzie sportu wyróżnieni w plebiscycie 
Burmistrz Zbigniew Kot po raz kolejny nagrodził najlepszych sportowców i trenerów w mieście, którzy swą działalnością i postawą promują i rozsławiają miasto nawet na arenie międzynarodowej.

Przypomnijmy, że "Sportowy Wawrzyn" to plebiscyt zainicjowany kilka lat temu przez burmistrza Zbigniewa Kota. Nagrody zostają przyznane tym, którzy osiągnęli znaczące sukcesy w poprzednim roku kalendarzowym i przyczynili się do rozwoju kultury fizycznej i promocji miasta. Właśnie poznaliśmy tegorocznych laureatów.

Jedną z nich jest Patrycja Waszczuk, młoda i niezwykle utalentowana szachistka. Związana z Międzyszkolnym Uczniowskim Klubem Sportowym "Gambit", w swoim dorobku ma medale mistrzostw Polski juniorek. Jej największym sukcesem jest zdobycie mistrzostwa Europy juniorek w 2019 roku. Międzyrzecki "Sportowy Wawrzyn" został jej przyznany za jej niebywałe wyniki sportowe.

Laureatem został też Wojciech Lubański, wieloletni trener Klubu Sportowego „Narwal” w Międzyrzecu Podlaskim, którego podopieczni mogą poszczycić się znakomitymi wynikami w pływaniu. Trenował m.in. wielokrotnych medalistów zawodów różnego szczebla w pływaniu – Jakuba Jakimiaka oraz Jakuba Celińskiego.

Wyróżnienie otrzymał też Tadeusz Kot, który od wielu lat prowadzi aktywną działalność na rzecz klubów sportowych i innych podmiotów działających w zakresie kultury fizycznej w mieście, w celu tworzenia jak najlepszych warunków organizacyjno-szkoleniowych oraz finansowych. Został nagrodzony w kategorii osoba wyróżniająca się osiągnięciami w działalności

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sz
sz 19.10.2020, 23:08
https://infoszach.pl/2020/08/2…
jan
jan 19.08.2020, 07:35
Oszustka! Złapana na korzystaniu z programu szachowego podczas turnieju w Ustroniu.
jan
jan 19.08.2020, 07:34
Waszczuk to oszustka!

Pozostałe