Radzyń Podlaski: Mogą pokolorować Radzyń

  • 17.05.2020, 09:43
  • (joan)
Radzyń Podlaski: Mogą pokolorować Radzyń
Kolorowanki z obrazkami przedstawiającymi ciekawe miejsca w mieście, są dostępne dla małych fanów malowania. Z inicjatywą wyszło stowarzyszenie „Podróżnik”. - Wydaliśmy właśnie „Kolorowanki z Radzynia”. Publikację, zawierającą 20 obrazków z najbardziej charakterystycznymi miejscami naszego miasta można nabyć w ROK i radzyńskich księgarniach – informuje Robert Mazurek, dyrektor Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Jak dodaje, to odpowiedź na akcję przeprowadzoną przez portal Kocham Radzyń Podlaski. – W czasie epidemii koronawirusa, przez 20 kolejnych dni publikowaliśmy obrazki zachęcając dzieci do ich kolorowania. Osoby biorące udział w zabawie przesyłały nam zdjęcia ze swoimi kolorowankami, z których powstała okładka publikacji – wyjaśnia dyrektor Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Kolorowanki, które teraz można nabyć w wersji papierowej, przygotowane zostały w formacie A4. - Na ich wstępie znajduje się krótka historia Radzynia Podlaskiego. Każdy obrazek znajdujący się w publikacji został podpisany, tak by dzieci wiedziały co przedstawia – dodaje Robert Mazurek.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe