Gmina Międzyrzec Podlaski: Sfotografuj "Balladynę"

  • 18.05.2020, 08:00
  • (pc)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Sfotografuj "Balladynę"
Gminna biblioteka zaprasza wszystkich mieszkańców Międzyrzecczyzny w różnym wieku, do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Duch książki na fotografii". W tegorocznej edycji motywem przewodnim jest utwór "Balladyna" Juliusza Słowackiego.

Przyjmowanie zgłoszeń już ruszyło. Patronat nad konkursem objął wójt Krzysztof Adamowicz. W tegorocznej edycji motywem przewodnim jest utwór "Balladyna" Juliusza Słowackiego. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać 3 fotografie, ilustrujące dzieło i przekazujące ducha utworu.

Każde ze zdjęć powinno mieć wymiar A3 (30 x 40 cm). Niedopuszczalne są fotomontaże, kolaże, multiekspozycje, obróbka graficzna, oraz jakakolwiek manipulacja cyfrowa zdjęcia. Prace należy dostarczać osobiście do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wysokim lub jej filii w innej miejscowości do 28 sierpnia. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.miedzyrzecgmina.pl.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe