Sarnaki: Elewacja przestała wreszcie straszyć

  • 25.05.2020, 08:36
  • (jg)
Sarnaki: Elewacja przestała wreszcie straszyć
Odnowiona elewacja sąsiadującego z siłownią budynku cieszy oko mieszkańców. Remont wykonano dzięki pieniądzom z funduszu sołeckiego oraz wsparciu sponsora.

Zaniedbany obiekt znajdujący się w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych od lat skutecznie psuł wizerunek niedawno wybudowanej siłowni napowietrznej. O estetykę miejsca postanowiła zadbać sołtyska sołectwa Sarnaki, Ewa Chybowska. 

- Dziękuję radnemu Tomaszowi Obrępalskiemu, który nadzorował prace. Podziękowania kieruję również do Piotra Szczerbickiego i jego firmy Turbo Fix, który zasponsorował malowanie ściany oraz innych firm i wszystkich osób, które zaangażowały się w projekt - mówi.  

Inwestycja to nie koniec zmian jakie czekają teren wokół siłowni. Wkrótce gmina planuje jeszcze nasadzenia krzewów w tym miejscu, co z pewnością również podniesie walory estetyczne.

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe