Biała Podlaska: Dziennikarz opowie o wschodnich krajach

  • 28.05.2020, 10:08
  • (pc)
Biała Podlaska: Dziennikarz opowie o wschodnich krajach
W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spotkanie autorskie online z dziennikarzem i reportażystą Igorem Sokołowskim. 

Igor Sokołowski jest autorem książek „Spokojnie to tylko Rosja” i „Białoruś dla początkujących”. W swoich publikacjach pokazuje Europę Wschodnią w sposób, w jaki widzi ją młode pokolenie. Potrafi być krytyczny, ale także przemawia przez niego chęć poznania historii ludzi, którą opowiada z wielką fascynacją.

Opisując Rosję i Białoruś podkreśla, że kraje wschodnie są jak narkotyk, silnie uzależniające i warte poznania. Podróż, w jaką wyrusza jest pełna przygód oraz historii zwykłych ludzi. Jest to także obraz widziany oczami osoby, która przeprowadza operację na otwartym serce, wchodzi w głąb i wynosi lekcję życia.

Spotkanie odbędzie się 28 maja o godzinie 18.00 na fanpage’u Miejskiej Biblioteki Publicznej. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe