Montaż paneli fotowoltaicznych w czasie pandemii koronawirusa

  • 27.05.2020, 18:33
  • Artykuł sponsorowany
Montaż paneli fotowoltaicznych w czasie pandemii koronawirusa
Kilka ostatnich tygodni to niezwykle trudny okres dla wszystkich Polaków. Restrykcje wprowadzone przez polskie władze w celu zminimalizowania ilości zachorowań na koronawirusa diametralnie zmieniły obraz rzeczywistości, którą do tej pory znaliśmy. Reżim sanitarny i powszechna izolacja były pierwszymi krokami w drodze do opanowania epidemii, co w konsekwencji zaburzyło funkcjonowanie życia społecznego. To jednak wcale nie oznacza, że musimy wstrzymać się z tak ważną inwestycją, jaką jest instalacja paneli fotowoltaicznych.

Instalacja fotowoltaiki a koronawirus
Nikt nie potrafi jednoznacznie określić, kiedy nastąpi całkowity zanik epidemii, dlatego coraz więcej polskich firm zajmujących się fotowoltaiką dba o bezpieczeństwo swoich Klientów i pracowników, nie zaprzestając jednocześnie swojej swojej działalności w tym trudnym dla wszystkich czasie. Jedną z nich jest Sungrant – firma z siedzibą w Białymstoku, która od kilku lat zaopatruje w panele fotowoltaiczne nie tylko mieszkańców Podlasia, ale również realizuje inwestycje w innych regionach Polski.

Montaż fotowoltaiki – maksymalne bezpieczeństwo
Przedstawiciele firmy Sungrant dokładają wszelkich starań, aby zachować płynność realizacji zamówień pomimo ograniczenia bezpośredniego kontaktu z Klientami do absolutnego minimum. Większość pracowników wykonuje swoje obowiązki zza domowego biurka, a grupa, która nie ma takiej możliwości zachowuje maksymalną ostrożność i ma stały dostęp do wszelkich niezbędnych środków dezynfekujących, maseczek czy rękawiczek ochronnych.

Bezkontaktowy montaż paneli fotowoltaicznych
Instalacja paneli fotowoltaicznych w czasie pandemii koronawirusa jest trudniejszym, ale nie niemożliwym zadaniem. Terenowi instalatorzy produktów firmy Sungrant zjawiają się w domach Klientów w uprzednio zdezynfekowanych ubraniach roboczych, uzupełniając stroje ochronne o rękawice i maseczki. To jednak nie koniec środków bezpieczeństwa powszechnie stosowanych przez przedstawicieli firmy Sungrant – na specjalne życzenie Klienta montaż paneli fotowoltaicznych w Białymstoku może odbyć się całkowicie bez bezpośredniego kontaktu z domownikami. Ostrożności nigdy za wiele.

Formalności przez Internet
Wielkim udogodnieniem dla Klientów pragnących skorzystać w najbliższym czasie z usług firmy Sungrant jest możliwość dopełnienia wszelkich formalności drogą internetową po uprzedniej konsultacji telefonicznej. Proces obejmuje również podpisanie umowy online, co spotyka się z coraz większym entuzjazmem ze strony zainteresowanych panelami fotowoltaicznymi.

Sungrant pomaga walczyć z koronawirusem
Firma Sungrant oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku paneli fotowoltaicznych przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów i usług. Pomimo trudnej sytuacji właściciele i pracownicy Sungrant niezwykle mocno angażują się w walkę z koronawirusem. Część dochodu z każdego złożonego zamówienia zasila zbiórkę pieniężną, z której później zakupowane są środki ochrony osobistej czy ciepłe posiłki dla medyków znajdujących się obecnie na pierwszej linii frontu.
 

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe