Powiat bialski: Samochodowe kino w Piszczacu

  • 29.05.2020, 08:26
  • (pc)
Powiat bialski: Samochodowe kino w Piszczacu
Gmina Piszczac oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu 29 maja zapraszają na kino samochodowe. Wjazd bezpłatny, odbiór dźwięku w radiu samochodowym.

Pierwszy letni seans odbędzie się o godzinie 20:00 na boisku Zespołu Placówek Oświatowych w Piszczacu. Będzie to film z okazji Dnia Dziecka pt. "Potworna rodzinka". Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne.

Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistości

Już niebawem ruszy też kino samochodowe w Białej Podlaskiej. Pierwszy film będzie można obejrzeć w środę 10 czerwca, kolejne w piątki 19 i 26 czerwca na parkingu przy ul. Narutowicza (przy centrum handlowym Rywal). Szczegółowe informacje wraz z repertuarem podamy niebawem.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe