Gmina Drelów: Dobra wiadomość 

  • 01.06.2020, 07:38
  • (ao)
Gmina Drelów: Dobra wiadomość 
Zarząd Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej ogłosił przetarg na remont odcinka drogi powiatowej, którym jest ulica Bankowa w Drelowie.

Przypomnijmy, że zamówienie dotyczy fragmentu drogi Drelów – Żerocin o długości 590 metrów. Zakres wymaganych prac budowlanych jest dość szeroki. Obejmuje roboty przygotowawcze oraz wykonanie warstwy podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem.

Na ulicy położona zostanie też warstwa z betonu asfaltowego, powstaną zjazdy z kruszywa łamanego i z betonu asfaltowego. Do tego dojdą roboty wykończeniowe oraz regulacja poboczy.  Termin składania ofert na wykonanie inwestycji upływa 2 czerwca. Przewidywany termin realizacji zadania przypada na 30 września. 

(ao)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe