Parczew: Namalują baśniowe sceny

  • 01.06.2020, 07:42
  • (jlk)
Parczew: Namalują baśniowe sceny
Parczewski Dom Kultury organizuje konkurs z okazji Dnia Dziecka pt. "W krainie baśni". Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z wieku 3-15 lat, które mają wykonać ilustrację do ulubionej baśni

Praca ma być w formacie A4, w technice malarskiej: akwarela, tempera, plakatówka, pastel suchy lub olejny. Dzieła młodych artystów na odwrocie powinny zawierać następujące informacje: imię, nazwisko, wiek, miejscowość oraz telefon kontaktowy opiekuna.

Prace w kopercie z dopiskiem: „Konkurs – Dzień Dziecka” należy złożyć do 1 czerwca 2020 r. w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu do PDK przy ul. Bema 5. Po rozstrzygnięciu konkursu dziecięce ilustracje będą prezentowane na wirtualnej wystawie na stronach organizatora. Dla uczestników konkursu przewidziane są oczywiście nagrody.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe