Nareszcie wystartują w zawodach!

  • 04.06.2020, 15:39
  • (AK)
Nareszcie wystartują w zawodach! Adam Trochimiuk
Na ten dzień czekali z utęsknieniem fani biegania i nordic walking w naszym regionie. Już w niedzielę 7 czerwca czeka nas IV Cross u Radziwiłłów w Białej Podlaskiej, organizowany przez Klub Biegacza Biała Biega i Time2Go pod patronatem „Słowa Podlasia”.

Jak podkreślają organizatorzy zawodów, od 30 maja obowiązuje czwarty etap znoszenia obostrzeń związanych z COVID-19. Dozwolone są zgromadzenia publiczne, a także możliwość organizacji wydarzeń sportowych do 150 osób bez udziału publiczności. Wszystkie czynności związane z zawodami odbywać się będą z zachowaniem szczególnych środków ostrożności, tak aby ograniczyć do minimum kontakt z uczestnikami i by przestrzegać obowiązku zachowania dystansu społecznego.

Rywalizacja w IV Crossie u Radziwiłłów zaplanowana została w Parku Radziwiłłowskim, tam też znajdować się będzie biuro zawodów. Przewidziana jest rywalizacja w biegu i marszu z kijkami na 6 kilometrów w kategorii open, początek o godzinie 11. Każdy uczestnik zawodów otrzyma na mecie pamiątkowy medal, a dla najlepszych przewidziane są puchary. Więcej informacji i zapisy na www.time2go.pl.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe