Torby płócienne – połączenie funkcjonalności i stylowego wyglądu

  • 15.10.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Torby płócienne – połączenie funkcjonalności i stylowego wyglądu
Torby płócienne znacznie górują nad zwykłymi jednorazówkami. Szereg korzyści płynących z zastosowania toreb bawełnianych sprawia, że z roku na rok stają się one coraz bardziej popularne i pożądane przez klientów. Świadczy o tym również fakt, że tego typu worki znajdują się coraz częściej w asortymencie sklepów wielkopowierzchniowych. Dlaczego warto korzystać z toreb eko?

Torby materiałowe – jakie są zalety korzystania z nich?

W świecie podążającym zgodnie z nurtem ekologii, gdy coraz większe znaczenie ma jakość zastosowanych materiałów, a nie tylko ich niska cena, świadomi konsumenci sięgają po torby ekologiczne, jutowe, wykonane z papieru eko lub z bawełny. Istotne jest to, aby działalność i konsumpcja człowieka miały jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne, w którym żyjemy. Poniżej przedstawiamy wszystkie zalety, jakie płyną z zastosowania tego typu toreb.

Troska o ekologię i czystość mórz

W środkach masowego przekazu coraz częściej możemy ujrzeć skalę zanieczyszczeń, jakie człowiek wyrządził przyrodzie na całym świecie. Przerażające widoki zasypanych plastikiem mórz i oceanów skłaniają do refleksji na temat tego, w jaki sposób konsumpcja wpływa na nasze otoczenie. Dobrze wyedukowani, żyjący głównie w dużych miastach ludzie chętnie sięgają po torby ekologiczne – najczęściej torby bawełniane lub torby papierowe. Warto pamiętać, że torby płócienne są w pełni biodegradowalne.

Maksymalne zagospodarowanie powierzchni torby

W tym celu wielu przedsiębiorców zleca firmom wykonanie takiego nadruku, który ma mocne oddziaływanie marketingowe dla klientów, a zarazem pozwala ograniczyć zużycie dodatkowego papieru na wykonanie ulotek reklamowych. Firma może zażyczyć sobie naniesienie logotypu lub hasła firmowego na powierzchnię torby. Koszt takiego zamówienia jest zazwyczaj zależny od liczby zadrukowywanych toreb.

Torby płócienne – wygoda korzystania na co dzień

Torby płócienne można wykorzystać praktycznie w każdej sytuacji życiowej. Mogą posłużyć do przenoszenia zakupów ze sklepu do samochodu, ale także – dzięki swojej wytrzymałości – być transportowane pieszo na duże odległości. Nie ma obaw, że podczas spaceru rozerwą się, a zawartość opakowania wypadnie na chodnik. Torby bawełniane mogą również przybrać formę wygodnego plecaka, który przerzuca się przez ramię i transportuje z zachowaniem wolnych rąk. Torba typu worek posłuży jako gadżet dla osób uczęszczających do klubu fitness czy na siłownię. Torby z nadrukiem, za sprawą swojego modnego wyglądu, dobrze pasują do różnych stylistyk, począwszy od tych sportowych, a skończywszy na stylizacjach smart casual.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: