Norweskie pożyczki pozabankowe

  • 26.11.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Norweskie pożyczki pozabankowe
Rynek pożyczek pozabankowych kwitnie nie tylko w Polsce. Równie szybko albo nawet szybciej rozwija się on w Norwegii, która jest jednym z najbogatszych krajów nie tylko w Europie, ale i na świecie.
  1. Dla kogo?

  2. Jak działa pożyczka pozabankowa w Norwegii?

  3. Szeroka oferta

 

Z norweskich pożyczek pozabankowych korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy. Szybki dostęp do gotówki i uproszczone formalności sprawiają, że oferty firm pozabankowych są realną konkurencją dla produktów oferowanych przez banki.

 

Dla kogo?

 

Pożyczki pozabankowe w Norwegii dostępne są niemal dla każdego. Każda firma ma własne kryteria, jednak w większości się one powtarzają. Często spotykane wymagania to: ukończone 20. lat i czas zamieszkania w Norwegii przez co najmniej 2 lub 3 lata. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które nie posiadają norweskiego obywatelstwa, np. zamieszkałych tam Polaków.

 

Jak działa pożyczka pozabankowa w Norwegii?

 

Podobnie jak w Polsce. W wielu firmach wniosek można złożyć online i tą samą drogą wysłać wymagane dokumenty - oczywiście jeżeli jest to konieczne. W dokonaniu formalności przez internet przydatny jest Bank ID, czyli usługa, dzięki której jest możliwe zawieranie umów online. Jest to rodzaj elektronicznego dowodu osobistego.

Cała procedura jest podobna jak w przypadku pożyczek polskich. Należy złożyć wniosek, poczekać na jego weryfikację i podpisać umowę. Wypłata środków następuje często tego samego dnia. Jedną z najbardziej popularnych pożyczek tego typu jest pożyczka Klikklan, o której więcej można przeczytać na http://xn--lnepengerprivat-hlb.com/klikklan/.

 

Szeroka oferta

 

Duża konkurencja na rynku pożyczek pozabankowych w Norwegii sprawia, że firmy pożyczkowe prześcigają się w nowych ofertach, które przyciągnąć mają kolejnych klientów. Nic dziwnego, że norweski rynek pożyczek jest tak bogaty. Jak można przeczytać na xn--lnepengerprivat-hlb.com/, szczególnie dwa z dostępnych rodzajów pożyczek cieszą się dużą popularnością. Pierwszym jest pożyczka bez zabezpieczenia. Pożyczkobiorca nie musi w tym wypadku przedstawiać zabezpieczenia, które miałoby gwarantować spłatę zadłużenia. Jest to korzystne dla klienta, jednak z drugiej strony wpływa na maksymalną wysokość pożyczki.

 

Drugi popularny rodzaj to pożyczka bez dokumentacji. Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać ani zeznania podatkowego za ubiegły rok (selvangivelse), które potwierdza wysokość osiąganych dochodów rocznych, ani odcinka ostatniej wypłaty, tzw. lonnsslipp. Jednak podobnie jak w przypadku pożyczki bez zabezpieczenia, wpływa to na obniżenie kwoty pożyczki, którą można uzyskać.

undefined

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: