Moda na zegarek – jaka panuje obecnie?

  • 28.11.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Moda na zegarek – jaka panuje obecnie?
Moda w zakresie ubrań zmienia się praktycznie co sezon. Czasem przybiera dość niespodziewany kształt, którego nikt by się nie spodziewał. W kwestii zegarków zmiany następują nieco wolniej – być może dlatego, że to droższe akcesoria, które nie zużywają się zbyt szybko.

Wciąż istnieją klasyczne, ponadczasowe modele, które nigdy nie wychodzą z mody i mimo upływu czasu pozostają na topie. Można jednak wyróżnić pewne trendy, które widać podczas zapoznawania się z ofertą sklepów internetowych – między innymi czaszegarkow.pl. Zapraszamy na wycieczkę po zegarkowych trendach!

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się obecnie zegarki o minimalistycznym wyglądzie. Nie mają zbyt wielu zdobień na pasku ani kopercie, najczęściej ich pasek jest wykonany ze skóry lub metalu, w jednolitym kolorze i o prostej konstrukcji. Na tarczy znajduje się jedynie skala, czasami niewielkie okienko wskazujące datę. To nie zegarki – centra dowodzenia. Pełnią jedynie swoją podstawową funkcję – pokazują czas. Ich ogromną zaletą jest fakt, że pasują do rozmaitych stylizacji. Świetnie prezentują się zarówno ze sportowym i prostym ubiorem, jak i z bardziej eleganckimi zestawami. Wiele z nich to zarazem modele unisex, pasujące kobietom i mężczyznom.

 

W modzie królują też parciane paski, często wielokolorowe. Wiele z nich można było oglądać na damskich i męskich przegubach szczególnie latem, dzięki marynarskiemu charakterowi. Najczęściej parcianym, prosto zapinanym paskom towarzyszyły okrągłe, duże i jasne tarcze o minimalistycznej skali. Parciany pasek pozwala się łatwo wymieniać, a zapasowe nie kosztują zbyt wiele – to istotne zalety tych ciekawych, modnych zegarków.

 

W sklepach internetowych o sporym asortymencie można zaobserwować przegląd modnych obecnie zegarków. Nie w każdym jednak znajdują się modele wykonane z maturalnych materiałów. Drewniane zegarki z elementami z kamieni prezentują się z pewnością niebanalnie. Choć nie każdemu przypadną do gustu, niezawodnie przyciągają uwagę.

Warto też wspomnieć o niewychodzących z mody, silikonowych zegarkach Ice Watch o niedużych tarczach, neonowych kolorach i bardzo sportowym charakterze. W sklepach można je znaleźć od roku 2007, jednak wciąż nie tracą na popularności, szczególnie wśród kobiet.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: