Jak wybrać najlepszy wózek dziecięcy?

  • 27.04.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Jak wybrać najlepszy wózek dziecięcy?
Wybierając wózek dla dziecka, które niebawem przyjdzie na świat rodzice zobowiązani są podjąć szereg ważnych decyzji oraz przygotować miejsce dla dziecka. Obecnie rynek obfituje w niezliczoną ilość różnych produktów, które przydadzą się nowonarodzonemu dziecku, ale też wiele z nich może okazać się zbędna.

Przyszli rodzice wybierają dla dziecka to, co okaże się niezbędne szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka. Kompletowana wyprawka najczęściej zawiera pieluszki, ubranka, środki do pielęgnacji, kocyki, wózek, fotelik samochodowy, łóżeczko oraz inne drobne rzeczy. Wybierając wózek najważniejsze jest by wózek był bezpieczny dla dziecka, praktyczny oraz wygodny. Obecnie do wyboru są dostępne wózki tradycyjne oraz głęboko spacerowe czyli wielofunkcyjne.

Wózek X–Lander X–Cite to wózek wielofunkcyjny, stworzony do warunków typowo miejskich, wyposażony jest w lekkie skrętne koła piankowe, które są łożyskowane i które można w każdej chwili zablokować. Wózek jest amortyzowany, dzięki czemu dobrze i wygodnie się go prowadzi nawet po wyboistym terenie. Łatwo wózek podbić na różnej wysokości chodnik. Wózek X–Lander X–Cite można złożyć nawet do niewielkich rozmiarów, zabiera mało miejsca w samochodzie. Stelaż wózka jest aluminiowy, więc wózek jest sam w sobie lekki oraz poręczny, łatwo można wpiąć gondolę oraz spacerówkę.

Wózek wyposażony jest w pakowny, głęboki kosz na zakupy, który dodatkowo jest regulowany. Spacerówkę wózka można odwracać w dwóch różnych kierunkach do przodu i do tyłu kierunku jazdy, co z pewnością zainteresuje dorastającego malucha. Istnieje możliwość dołączenia fotelika samochodowego do stelaża wózka Wózek X–Lander X–Cite. Zaletą wózka jest obszerne siedzisko spacerowe, którego oparcie jest regulowane nawet do pozycji leżącej. Wózek posiada regulowany podnóżek spacerówki, wyposażony w diody LED, regulowaną dużą budkę osłaniającą. Gondola wózka jest wygodna, materac miękki, wyposażona w osłonę przed wiatrem. Do wózka jest dołączone w zestawie śpiworek, folia przeciwdeszczowa oraz pokrowiec na nóżki dziecka.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: