Jak przygotować pogrzeb?

  • 05.05.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Pogrzeb wiąże się z wieloma drobnymi kwestiami, którymi trzeba się zająć aby ceremonia przebiegła bez zarzutu i zgodnie z życzeniami rodziny. Żałobnicy jednak często nie mają głowy do formalności w obliczu straty jakiej zaznali. Dlatego pracownicy naszego zakładu funeralnego chętnie zaoferują pomoc a sam zakład świadczy wszystkie niezbędne do organizacji pogrzebu usługi.

Transport ciał

Przetransportowanie zwłok na terenie kraju oraz zza granicy wiąże się z dużą biurokracją oraz specjalnymi wymaganiami co do środków transportu. Na szczęście nie muszą Państwo zajmować się tym samodzielnie. Styks załatwi za Państwa wszystkie formalności oraz dopilnuje aby ciało zmarłego zostało przetransportowane w należyty sposób. Wybierając odpowiedni strój na pogrzeb pragniemy wyrazić szacunek dla zmarłej osoby oraz jej najbliższych. Jednak czas żałoby nie jest okresem, w którym ktokolwiek miałby ochotę na robienie zakupów. Zakład Pogrzebowy Styks oferuje komplety odzieży żałobnej, które idealnie nadaje się na ceremonię pogrzebową. Nasi pracownicy chętnie dobiorą za Państwa najlepiej pasującą garderobę. Oferujemy także odzież przeznaczoną dla zmarłych na ich ostatni spoczynek. To elegancka garderoba, w której zmarli mogą godnie zostać złożeni do grobu.

Urna / trumna

Specjalizujemy się także w doborze eleganckich, pięknie prezentujących się trumien oraz urn. Dopasujemy produkt do Państwa wymagań. Jeśli z pewnych przyczyn (na przykład ze względu na nietuzinkowy wzrost zmarłego) konieczna jest niestandardowa trumna zajmiemy się także zleceniem jej wykonanie.

Kwiaty i wieńce

Składanie kwiatów oraz wieńców na grobie zmarłego jest symbolicznym gestem pożegnania. Często jednak dowóz dużej ilości wieńców od rodziny i przyjaciół może być problematyczny dla żałobników. Nie muszą się jednak Państwo tym martwić. Obsługa Styksu zajmie się także tą kwestią.

Mowa pogrzebowa

Ciężko jest wyrazić za pomocą słów swoje emocje w obliczu śmierci. Każdy nas chce jednak z szacunkiem pożegnać bliską osobę a jednocześnie podkreślić przy tym znaczenie, jakie miała dla nas za życia. Na życzenie klientów zajmujemy się pisaniem profesjonalnych, przepięknych mów pogrzebowych.

Muzyka

Dobór muzyki jest bardzo istotny, gdyż nadaje ona nastrój godności całej ceremonii. Jeśli taka jest wola rodziny zajmujemy się także doborem muzyki na stypę (niektórzy zamiast ciszy wolą muzykę klasyczną lub ulubione utwory zmarłego). Wszystkie niezbędne informacje na temat organizowanych przez nas pogrzebów można znaleźć na naszej stronie: http://www.styx.pl/

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: