Ranking FIFA a zbliżające się mistrzostwa świata a stawki u bukmacherów

  • 14.05.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Ranking FIFA a zbliżające się mistrzostwa świata a stawki u bukmacherów
Tegoroczny mundial w Rosji rozpocznie się już 14 czerwca. Najważniejsza piłkarska impreza na poziomie reprezentacyjnym potrwa do 15 lipca, kiedy to widzowie obejrzą finał całego turnieju. Wyłącznie najmocniejsze reprezentacje mają szansę znaleźć się na najwyższych szczeblach mundialowych rozgrywek. Przebieg poszczególnych spotkań można już obstawiać u bukmacherów, którzy opierają swoje kursy na podstawie dokładnej analizy poszczególnych zespołów. Nie bez wpływu na wyniki tych analiz pozostają różne zestawienia reprezentacyjne, takie jak przede wszystkim ranking FIFA.

Zestawienie reprezentacyjne FIFA

Najnowszy ranking FIFA (Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej) opublikowany został w połowie kwietnia kwietnia. Nawet pomimo porażki 0:1 osiągniętej w walce z reprezentacją Brazylii, Niemcy zdołali utrzymać się na pierwszym miejscu tego zestawienia. Według bukmacherów oba te zespoły mają największe szanse na zwycięstwo w mundialu 2018, a ich dotarcie do 1/4 finału jest praktycznie pewne. Brazylia zajmuje obecnie w rankingu FIFA drugie miejsce, jednak regularnie ściga się z Niemcami o pierwszą pozycję od ośmiu miesięcy. Wysoki status obu reprezentacji zostanie najprawdopodobniej utrzymany także w kolejnym zestawieniu reprezentacyjnym Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Najbliższy ranking FIFA opublikowany zostanie w dniu 15 maja 2018 roku.

Aktualny ranking FIFA

Na podium aktualnego rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej awansowała Belgia, która osiągnęła to przede wszystkim za sprawą wygranej 4:0 z Arabią Saudyjską. Obecne miejsce reprezentacji okazuje się najwyższym od dwóch lat, kiedy to stosunkowo niespodziewanie Belgowie zajmowali pierwszą pozycję. Czwarta w zestawieniu jest Portugalia, czyli aktualnie honorowany mistrz Europy. Według bukmacherów, drużyna z Cristiano Ronaldo na czele bez problemu zdoła przebić się przynajmniej do 1/4 finału. Argentyna natomiast odnotowała spadek na miejsce piąte. W marciu 2017 drużyna ta była jeszcze liderem całego zestawienia Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej, jednak obecnie wypadła z pierwszej czwórki po raz pierwszy od 2014 roku. Argentyna nie jest według bukmacherów szczególnie dużym faworytem do zwycięstwa w tegorocznych mistrzostwach.

Mistrzostwa świata u bukmacherów

Mimo wygranej 6:1 z Argentyną, Hiszpania spadła o jedno miejsce rankingu FIFA. Obecnie utrzymuje się na pozycji ósmej, zaraz za Szwajcarią oraz Francją. Ta druga reprezentacja może być według bukmacherów prawdziwym czarnym koniem mundialu w Rosji oraz stanowić spore wyzwanie dla Niemców. Awansować zdołało Chile, jednak zespół ten nie zagra podczas tegorocznych mistrzostw. Spadek z miejsca szóstego na dziesiąte odnotowała natomiast Polska. Wynika to głównie z niezadowalających dla podopiecznych Adama Nawałki wyników ostatnich meczy towarzyskich. Podczas meczu z Koreą Południową reprezentacja Polski osiągnęła wynik 3:2, natomiast z Nigerią 0:1. Bukmacherzy nie dają Polakom zbyt dużych szans na mundialu, jednak prawdopodobnie uda im się przynajmniej wyjść z grupy.

Pamiętać należy, że udział w zakładach bukmacherskich bez zezwolenia Ministerstwa Finansów jest zakazany, hazard może uzależniać, a grać można od 18go roku życia. Lista bukmacherów - https://topbukmacher.com | Bonusy Bukmacherskie - https://oferty-bukmacherskie.pl/bonusy-bukmacherskie-2018/

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: