Bialczanka wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

  • 3.03.2017, 16:03 (aktualizacja 03.03.2017 16:14)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Bialczanka wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"
W piątek (3 marca) o godzinie 20.05 rusza kolejna edycja telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami". Na parkiecie wśród 13 par zobaczymy bialczankę Katarzynę Sawczuk. Młoda wokalistka i aktorka wystąpi u boku profesjonalnego tancerza Wojciecha Jeshke.

"Taniec z gwiazdami". To kolejna duża produkcja telewizyjna, w którą zaangażowana będzie bialczanka. Jak zdradziła mediom Kasia do udziału w programie nie trzeba było jej długo namawiać. Zgodziła się, bo "Taniec z gwiazdami" bardzo lubi oglądać jej babcia.

Do tej pory utalentowaną 20-latkę, która pierwsze kroki na scenie stawiała pod okiem instruktora Ireneusza Parafiniuka w bialskiej Chwilce, mogliśmy oglądać w kilku serialach m.in. "Na dobre i na złe",  "Czas honoru", "Barwy szczęścia", a ostatnio w produkcjach "Belfer" i "Pierwsza miłość". Kasia pojawiła się także na dużym ekranie w filmie Jana Komasy "Miasto 44".

Dla młodej aktorki i wokalistki udział w programie to kolejne wyzwanie. Udowodniła już, że ze śpiewaniem radzi sobie wyśmienicie. W 2015 r. zajęła drugie miejsce w programie "The Voice of Poland".

Kasię zobaczymy u boku tancerza Wojciecha Jeshke. Para wystąpi z numerem 9. O tym czy zatańczą w kolejnych odcinkach zadecyduje jury, a także głosy telewidzów.

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe