Szukamy Najsympatyczniejszej Pary Południowego Podlasia!

  • 14.03.2017, 10:10 (aktualizacja 23.03.2017 16:16)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Szukamy Najsympatyczniejszej Pary Południowego Podlasia!
Kochacie się, chcecie być razem, w przyszłości planujecie ślub? Już teraz możecie wygrać piękne, złote obrączki. Wystarczy, że zgłosicie się do naszego plebiscytu. Szukamy Najsympatyczniejszej Pary Południowego Podlasia! Może czekamy właśnie na Was?

Czekamy na pary, które dopiero zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Nieważne, czy ustaliliście już datę i miejsce ślubnej ceremonii. Czy macie listę gości, rezerwację sali na wesele itd. Nie ma znaczenia to, gdzie mieszkacie. Z przyjemnością powitamy wszystkie szczęśliwe pary, z małych i większych wsi, miast i miasteczek. Wasz wiek? A czy to ważne? Przecież zakochać się można w każdym wieku. Nie ma też znaczenia, czy znacie się od kilku tygodni, miesięcy czy od wielu lat. Jeśli się kochacie i chcecie być razem, zgłoście się do tego plebiscytu. Tylko u nas możecie zdobyć wyjątkową, wspaniałą, cenną nagrodę – złote obrączki.  

Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Słowo Podlasia", ul. Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska, bądź pocztą elektroniczną: redakcja@slowopodlasia.pl oraz na nasz profil na Facebooku

Fotografie będziemy prezentować na naszych łamach, a potem rozpocznie się głosowanie. Zaszczytny tytuł Najsympatyczniejszej Pary Południowego Podlasia przypadnie tej parze, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrodą będą piękne, cenne, złote obrączki, które funduje firma jubilerska Karat Bogdana Mierzwińskiego z Radzynia Podlaskiego (ul. Warszawska 22). Z kolei dwa vouchery na romantyczny weekend przygotował uczestnikom plebiscytu Hotel & Spa Polesie w Białce (ul. Słoneczna 36).

Głosować będzie można na kuponach, które będziemy zamieszczać w gazecie (nagrodą w tym głosowaniu dla zwycięskiej pary będą piękne obrączki), ale też na naszej stronie internetowej www.slowopodlasia.pl i naszym profilu facebookowym. Pary, które zwyciężą w głosowaniu internetowym i facebookowym, otrzymają vouchery na romantyczny weekend w Hotel & Spa Polesie w Białce (ul. Słoneczna 36). 

Zachęcamy wszystkie pary – zgłoście się jak najszybciej, będziecie mieli większe szanse na wygraną. Początek głosowania już niebawem!

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe