Strzelał z wiatrówki do ludzi!

  • 4.04.2017, 10:09 (aktualizacja 06.04.2017 12:23)
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Strzelał z wiatrówki do ludzi!
30-letni mieszkaniec mieszkaniec Białej Podlaskiej strzelał do przypadkowych osób z wiatrówki, a w mieszkaniu trzymał narkotyki. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Do niebezpiecznego incydentu doszło we wtorek 28 marca na ulicy Sidorskiej. Sprawca strzelał z wiatrówki bez zastanowienia na ulicy w kierunku przechodniów. W polu jego rażenia znalazły się trzy młode osoby. Na szczęście nie odniosły żadnych obrażeń, które mogłyby zagrażać zdrowiu lub życiu.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego komendy policji. – Ustalili dane personalne mężczyzny. Uzyskali także informację, że w miejscu zamieszkania może posiadać środki odurzające. Informacje te potwierdziły się. W zamieszkania 30-letniego bialczanina znaleziono amfetaminę – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. 30 marca Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej zastosowała wobec niego dozór policyjny. Za strzelanie do ludzi grozi mu do trzech lat więzienia.

Maciej Maciejuk

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe