Groźny wypadek na E30. Trzy osoby w szpitalu!

  • 4.04.2017, 12:18 (aktualizacja 04.04.2017 14:50)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Groźny wypadek na E30. Trzy osoby w szpitalu!

Do niebezpiecznego wypadku z udziałem czterech samochodów doszło po godzinie 11 na trasie krajowej E30 w okolicach zjazdu do Sławacinka Starego koło Białej Podlaskiej. Według wstępnych informacji pojazdami podróżowało łącznie 12 osób, a do szpitala zostały zabrane dwie osoby dorosłe oraz 16-letnia dziewczyna.

– Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca samochodem passat najechała w tył jadącej przed nią skody, której kierowca skręcał w lewo w drogę do Sławacinka. Siła była na tyle duża, że skoda uderzyła w jadący z naprzeciwka pojazd – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. W zdarzeniu uczestniczył jeszcze samochód opel vectra, który oczekiwał  na możliwość wyjazdu na E30. Dwie osoby trzeba było przenieść do karetki na noszach.

– Jedna osoba uskarżała się na ból w okolicy brzucha, pozostałe obrażenia są niegroźne. Nastolatka została skierowana na przebadanie – mówi kpt. Rafał Pieńkowski z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej PSP w Białej Podlaskiej.

Nie było osób uwięzionych w pojazdach. Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia.  Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Samochody są kierowane na objazdy. Blokada drogi może trwać nawet półtorej godziny. Teraz muszą zostać wykonane prace przez technika policyjnego. Wkrótce więcej informacji.

 

(mm)

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe