Strażnicy przeszkolą bialczanki z samoobrony

  • 21.04.2017, 11:45
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Strażnicy przeszkolą bialczanki z samoobrony UM w Białej Podlaskiej
Straż miejska po raz kolejny organizuje kursy samoobrony dla kobiet. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, teraz szkolenia będą miały bardziej urozmaiconą formułę.

Tym razem uczestniczki będą uczyć się nie tylko podstawowych technik samoobrony, ale również przeciwdziałania niebezpiecznym sytuacjom oraz właściwych reakcji na zagrożenia. Umiejętności nabyte podczas kursu pozwolą im poczuć się bezpieczniej.

 – Planowany czas trwania kursu to półtora miesiąca. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu (poniedziałek i środa) o ustalonych godzinach, w siedzibie straży miejskiej przy ul. Aleja Tysiąclecia 22. Ćwiczenia w grupach około 15-osobowych, będzie prowadził wykwalifikowany funkcjonariusz. Po ukończeniu szkolenia uczestniczki otrzymają specjalne certyfikaty – wyjaśnia Artur Kozioł, komendant straży miejskiej.

Zapisy na zajęcia prowadzone są pod nr. tel. 508 290 139 lub 341 64 86. Szkolenia będą cykliczne i bezpłatne, przewidziano również zajęcia w plenerze oraz warsztaty z wiktymologii, mówiące o genezie przestępstw i przestrzegające jak nie stać się ich ofiarą.

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe