Zespół New York i jego nowy teledysk "Słoneczny patrol". Będzie hit?

  • 19.07.2017, 10:50 (aktualizacja 19.07.2017 11:15)
  • Sylwia Bujak
Zespół New York i jego nowy teledysk "Słoneczny patrol". Będzie hit?
Czy to będzie discopolowy przebój lata? Pochodzący z naszego regionu zespół muzyczny New York nagrał i niedawno opublikował w internecie teledysk do piosenki "Słoneczny patrol". Utwór ma już prawie 5 tys. wyświetleń na kanale YouTube.

New York to nowość na rynku muzyki rozrywkowej. Zespół powstał na początku tego roku. Jego liderem jest Piotr Szymański - muzyk, wokalista i muzykolog, który zajmował się muzyką poważną, ludową, muzyką pop i poezją. Szymański jest laureatem wielu konkursów i festiwali. Bywał również jurorem konkursów piosenki.

Jako solista wielokrotnie występował na antenie TVP. Posiada doświadczenia z współpracy z wieloma zespołami. Pracował  jako nauczyciel muzyki i nauczyciel akademicki - ma również epizody jako aktor. Artysta muzyką taneczną zajmował się równolegle przez wiele lata grając na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, a zespół New York jest oparty na tych wieloletnich doświadczeniach.

Najnowszy wideoklip "Słoneczny Patrol" nagrany został w Monte Carlo (Monaco) oraz na plażach słonecznej Italii. Co sądzicie o nowym przeboju? Czy „Słoneczny patrol" będzie hitem lata?

 

Sylwia Bujak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe