Bialska młodzież na musicalowych warsztatach w Niemczech

  • 29.07.2017, 09:54
  • Polub nas na Facebooku
Bialska młodzież na musicalowych warsztatach w Niemczech
Młodzież z powiatu bialskiego i siedleckiego od 8 do 16 lipca uczestniczyła w warsztatach musicalowych w Birkenwender w powiecie Oberhavel (Niemcy). Wtedy też odbywały się zajęcia artystyczne, taneczne oraz warsztaty z nauki śpiewu i języka niemieckiego.

Grupa spędziła w Oberhavel dziewięć dni. Finałem był koncert przygotowany przez uczestników. Młodzież, która pojechała na warsztaty, posiada szczególne uzdolnienia w dziedzinach muzyki i tańca.

Do Niemiec pojechali starosta bialski, Mariusz Filipiuk, radny powiatowy Mateusz Majewski oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej. Dzięki tej wizycie samorządowcy mogli zapoznać się również z odwiedzanym miejscem. Smakowali lokalnych produktów, a także odwiedzili m.in. Muzeum Kafli Piecowych i Ceramiki w Velten, Muzeum Kurta Mühlenhaupta oraz klinikę Oberhavel w Henninsdorfie.

Współpraca powiatu bialskiego z powiatem Oberhavel trwa od 2004 roku. Przez ten czas powstało wiele projektów kulturalnych i samorządowych.

(mm)

Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe