Blues-rockowy koncert w Veronie

Blues-rockowy koncert w Veronie
Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe oraz restauracja Verona Cafe zapraszają na koncert blues-rockowy znakomitego kanadyjskiego gitarzysty i wokalisty Wolfa Maila z zespołem.

Koncert kanadyjskich wykonawców zaplanowany jest na 20 września ma godz. 20.30. Bilety w cenie 45 zł są już dostępne w restauracji Verona przy ul. Janowskiej 4/8.

Wolf Mail to charyzmatyczny kanadyjski blues-rockowy gitarzysta i wokalista. Ma w swoim dorobku sześć autorskich albumów, które cieszą się międzynarodową popularnością. Artysta wystąpił w ponad dwudziestu sześciu krajach. Swoją inspirację czerpie z bluesa, jazzu, muzyki soul i country.

Mail ma na swoim koncie kilka światowych tras koncertowych: w Rosji i Europie w 2009 i 2010 roku oraz w Azji i Australii w 2010 i 2012 r. Artysta ma też na swoim koncie kilka nagród. W 2015 r. japoński magazyn "Player" przyznał mu nagrodę w kategorii najlepszy wykonawca. Pozostałe osoby wyróżnione w tej kategorii to m.in. Robert Cray oraz Brian Setzer. MusicOz w Australii nazwała Wolfa najlepszym międzynarodowym wykonawcą, plasując go wśród 10 najlepszych międzynarodowych wykonawców 2012 r.

 

W najbliższym wydaniu papierowym opublikujemy nazwiska laureatów bezpłatnych wejściówek. Zapraszamy do zakupu!

 

(jd)

 

 

Justyna Dragan
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe