Uwaga! Utrudnienia na przejściach granicznych

  • 6.10.2017, 09:49
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Uwaga! Utrudnienia na przejściach granicznych

Trwają prace remontowe na przejściach drogowych w Sławatyczach i Hrebennem. Może się to wiązać z czasowym utrudnieniem w ruchu. Dodatkowo od 10 października do końca listopada utrudnienia będą dotyczyć ruchu na terenie terminala samochodowego w Koroszczynie.

Utrudnienia na przejściu w Sławatyczach są związane z budową i rozbudową infrastruktury teletechnicznej, w tym montażem studzienek technicznych oraz oświetlenia. Prace mają potrwać do 16 listopada. – Mogą wystąpić czasowe utrudnienia w przekraczaniu granicy państwowej spowodowane koniecznością zamknięcia od jednego do dwóch pasów odpraw – mówi Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Natomiast na terenie przejścia granicznego w Hrebennem do 31 października mogą wystąpić czasowe ograniczenia w ruchu pojazdów nienormatywnych. Przez przejście mogą przejeżdżać pojazdy o szerokości do 3,5 m.

Od 10 października do końca listopada spodziewane są też utrudnienia w ruchu na terenie terminala drogowego w Koroszczynie. Spowodowane będzie to przebudową drogi dojazdowej. Tam będą mogły wjechać wyłącznie pojazdy o szerokości do 2,6 m. – Kierowcom, proponujemy ewentualnie wybieranie w tym czasie do przekroczenia granicy, sąsiednich drogowych przejść granicznych – tłumaczy rzecznik.

(mm)

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe