Zagłosuj i podaruj książki bibliotece w Drelowie

  • 11.10.2017, 11:44 (aktualizacja 11.10.2017 12:36)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Zagłosuj i podaruj książki bibliotece w Drelowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie ma szansę zdobyć zestaw książek w ogólnopolskiej akcji "Czytanie to kochanie". O nagrodzie zdecydują internauci w głosowaniu zorganizowanym przez Kinder Mleczna Kanapka. Firma w ramach akcji rozdaje 50 tys. książek.

Ideą akcji jest popularyzowanie idei wspólnego czytania dorosłych i dzieci. Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane. Biblioteki, które zdobędą największą liczbę głosów, otrzymają pakiety książek. A jest o co walczyć, bo 20 najlepszych placówek dostanie zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania. 100 kolejnych – zestawy 50 książek.

Głosować można na stronie internetowej: www.wspolneczytanie.pl.

(mp)

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe