Wygrał kurs i zdał egzamin w jednej z najlepszych szkół

  • 6.12.2017, 09:10 (aktualizacja 06.12.2017 09:16)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Wygrał kurs i zdał egzamin w jednej z najlepszych szkół
Marcin Kiryluk z Terespola wygrał kurs prawa jazdy w konkursie, który organizowaliśmy wspólnie ze Szkołą Nauki Jazdy Wojciecha Mitury. Mężczyzna zdał właśnie egzamin i może już jeździć motocyklami. To właśnie na kategorię A zdecydował się zwycięzca konkursu.

Kurs poprzez wymyślenie hasła promującego SNJ Auto Driver wygrała Irena Kiryluk, jednak postanowiła oddać nagrodę synowi. Ten pracuje w Straży Granicznej i w związku z obowiązkami służbowymi przydałaby mu się umiejętność jazdy motocyklem. Zdecydował się więc rozpocząć kurs na kategorię A.
Zwycięzca mógł liczyć na solidne przygotowanie, bo Wojciech Mitura, właściciel szkoły stawia na przekazanie nie tylko teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej wiedzy. – Przygotowujemy tak, żeby dana osoba znała przepisy ruchu drogowego i jeździła bezpiecznie. Uczymy, by nasi kursanci byli kulturalni na drodze, ustępowali pierwszeństwa, byli cierpliwi i uprzejmi. Przestrzegamy też, by dostatecznie wcześnie sygnalizowali zamiar wykonania manewru przez włączenie kierunkowskazu – wylicza Wojciech Mitura.

Jego szkoła co roku znajduje się w czołówce przygotowywanego przez naszą redakcję rankingu, a tegorocznym zestawieniu zajęła trzecie miejsce. 

Pan Marcin ma jak najlepsze wspomnienia z kursu: – Pan Wojciech to bardzo profesjonalna osoba, wszystko od początku było bardzo dobrze przygotowane, nie było problemu z dostosowaniem się  z godzinami jazdy.

Co pomogło w przyswajaniu wiedzy? Laureat konkursu zdradza, że ważne jest logiczne myślenie, rozumienie zasad ruchu drogowego. Przygotowanie pana Marcina okazało się skuteczne, bo 6 listopada zdał egzamin praktyczny,  a niedawno odebrał też prawo jazdy kategorii A.

Ośrodek Wojciecha Mitury, w którym nasz laureat uczył się jazdy motocyklem ma swoją siedzibę przy ul. Wojska Polskiego 94 w Terespolu. Instruktor zachęca do zapisywania się na kursy i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, tak jak zrobił to pan Marcin.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 49

Justyna Dragan

 

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe