Międzyrzec Podlaski: Wystartował Klub Planszówek

  • 20.04.2018, 15:30
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Międzyrzec Podlaski: Wystartował Klub Planszówek
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza fanów gier planszowych i tych, którzy chcą zarazić się tą pasją. Projekt utworzenia Klubu Planszówek został zgłoszony w minionym roku do Budżetu Obywatelskiego i w efekcie otrzymał 8,3 tys. zł dofinansowania na zakup gier i aranżację pomieszczenia. Pierwsze spotkanie w klubie odbyło się w poniedziałek, 16 kwietnia).

Cotygodniowe spotkania w bibliotece to wspaniała okazja do poznania nowych osób, zawiązania przyjaźni, poćwiczenia m.in. swojej spostrzegawczości, umiejętności przewidywania, współzawodnictwa, logicznego myślenia czy koncentracji – zachęcają organizatorzy spotkania.

Do odwiedzenia klubu może zachęcić również imponująca paleta gier zakupionych przez MBP: od zabawnego Pierdzioszka do wielowątkowej, strategicznej Bitwy Pięciu Armii, czy Catanu. Część gier będzie można wypożyczyć do domu, na zasadach określonych w regulaminie Klubu Planszówek. Również w bibliotece będzie można umawiać się na rozgrywki, o ile nie w niej innych planowych zajęć. Przedział wiekowy jest nieograniczony. MBP zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych, jak również całe rodziny.

mw

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Możliwość komentowania została zablokowana na czas ciszy wyborczej.

Pozostałe