Wielki finał akcji "Metamorfoza Mama"

  • 9.03.2017, 14:47 (aktualizacja 09.03.2017 19:16)
  • www.slowopodlasia.pl / Polub nas na Facebooku
Wielki finał akcji "Metamorfoza Mama"
W Dniu Kobiet w kawiarni Rabarbar odbył się wielki finał akcji "Metamorfoza Mama". Przemianę pod czujnym okiem trenera personalnego, sztabu fryzjerów, makijażystów i wizażystów przeszła bialczanka Magdalena Araźna.

A wyzwania przeprowadzenia tej metamorfozy podjęło się bialskie Stowarzyszenie Dbamy o Mamy.  – Postanowiliśmy pokazać problemy współczesnych młodych mam. Każda boryka się z tym samym. Wychodząc na przeciw tym problemom postanowiliśmy zadbać o stronę fizyczną i psychiczną mam, żeby poczuły się jeszcze piękniejsze niż były wcześniej. Aby wyzbyły się wszystkich lęków i niepokoi, które ich dręczyły - mówi Beata Makaruk, prezes Stowarzyszenia Dbamy o Mamy, organizatora akcji.

Intensywna praca nad przemianą trwała 2,5 miesiąca. Do metamorfozy zgłosiło się kilkanaście mam, spośród których organizatorzy wybrali bialczankę Magdalenę Araźną. I to właśnie ona przez ten czas poddana była ogromnej pracy. Przeszła cykl spotkań z psychologiem i systematyczne ćwiczenia z trenerem personalnym. A efekt jest oszałamiający.

Więcej na temat metamorfozy w papierowym lub elektronicznym wydaniu "Słowa" nr 11.

(mp)

www.slowopodlasia.pl / Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (40)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe