Życiowy sukces terespolskich zawodniczek eisstocka

  • 14.03.2017, 12:13 (aktualizacja 15.03.2017 09:51)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Życiowy sukces terespolskich zawodniczek eisstocka
Podopieczne Andrzeja Korbala reprezentowały nasz kraj na Otwartych Mistrzostwach Europy Seniorów w Eisstocka w Czechach. Spisały się znakomicie, o czym świadczy fakt, że po raz pierwszy na zawodach takiej rangi na szyjach dziewcząt zawisły medale.

Mistrzostwa odbyły się w czeskim mieście Pisek, między 8 a 11 marca. O prym Starego Kontynentu rywalizowało 16 państw: Włochy, Austria, Niemcy, Szwajcaria, Czechy, Finlandia, Słowenia, Rosja, Białoruś, Francja, Węgry, Litwa, Ukraina, Kenia, Gwatemala i Polska.

Nasz kraj reprezentowały Karolina Zajączkowska, Wioleta Stępień, Jowita Korbal i Paulina Biłanicz. Terespolanki pierwszy raz rywalizowały z seniorkami. Pomimo znacznej różnicy wieku, doświadczenia i poziomu wytrenowania, walczyły jak równe z równymi. Mało tego, w tej rywalizacji odniosły życiowy sukces. W grupie B zajęły trzecie miejsce.

Ceremonia dekoracji była bardzo miłym i wzruszającym momentem zarówno dla dziewcząt, jak i dla Andrzeja Korbala, tym bardziej że nikt włącznie z trenerem na podium nie liczył. Zawody wygrały drużyny Austrii i Niemiec.

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

snakerhead
snakerhead 14.03.2017, 19:10
Ładne dziewczyny :)
https://retrokicks.pl/

Pozostałe