Kabaret Smile już w czwartek!

  • 12.09.2017, 14:42 (aktualizacja 12.09.2017 22:15)
  • Polub nas na Facebooku
Kabaret Smile już w czwartek!

Już 14 września przed bialską publicznością zaprezentuje się kabaret Smile. Lubelski skład rozbawi swoim nowym programem "To Ci tłumaczę", a nasi czytelnicy mogli w minionych tygodniach powalczyć o wejściówki na występ.

Jak sugeruje tytuł nowego programu, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie 2 godzinnego spektaklu, starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia. Możemy być pewni, że kabaret Smile wykona to w swoim niezastąpionym stylu.

Dylematy teścia oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiąże śpiewająco. Artyści zwrócą też uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz dopalaczy. Śmiało stwierdzić można, że to pierwsze, z powodzeniem wykorzystują w swoim programie.

Występ kabaretu Smile zaplanowany jest na 14 września o godz.17.30 i 20.30 a odbędzie się w auli Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Bilety w cenie 60 zł dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej BCK ul. Warszawska 11 (tel. 83 341 67 18) oraz na stronach www.biletynakabarety.pl i www.kupbilecik.pl.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwie podwójne wejściówki na występ kabaretu Smile. W aktualnym (37) numerze publikujemy listę laureatów. Sprawdź czy wygrałeś!

Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe