Teatry Uliczne w Terespolu. Na dwa dni miasto zamieni się w scenę!

  • 24.08.2017, 16:34 (aktualizacja 24.08.2017 16:39)
  • www.slowpodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Teatry Uliczne w Terespolu. Na dwa dni miasto zamieni się w scenę!

W najbliższy weekend odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w mieście: Dni Teatru Ulicznego. Od 26 do 27 sierpnia miejski park zamieni się w scenę, na której wystąpią goście z Białej Podlaskiej, Warszawy i Lublina.

Szykuje się naprawdę wyjątkowe wydarzenie kulturalne. Jest ono częścią projektu "Będzie wreszcie teatr w mieście", realizowanego w ramach programu Kultura Dostępna, dofinansowanego z pieniędzy ministra kultury i dziedzictwa narodowego.

W ramach projektu zaprezentowane zostaną niestandardowe formy teatru: teatry uliczne oraz małe formy teatralne (monodramy), na które miasto zaprosi jesienią. Podczas Dni Teatru Ulicznego zgromadzeni obejrzą spektakle w wykonaniu Teatru Ognia Antidotum, Teatru 13, Wesołych Mimów, Teatru Bezczelny oraz Poławiaczy Pereł.

W sobotę obejrzymy trzy spektakle. Teatralny wieczór otworzy o godzinie 19 występ Wesołych Mimów. Natomiast w niedzielę organizatorzy zapraszają na godz. 17.

Głównym punktem programu będzie przedstawienie pt. "Maciuś", przygotowane podczas wakacji przez 40-osobową międzypokoleniową grupę teatralną pod okiem profesjonalnego aktora i instruktora teatralnego Bartosza Mazura. Wstęp bezpłatny.

www.slowpodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe