Bialskie klasyki wieczorowa porą

Podziel się:
Oceń:
23.08.2016, 08:54

Na parkingu obok hotelu Skala w Białej Podlaskiej odbyło się 21 lipca trzecie już niezwykłe spotkanie miłośników motoryzacji, głównie skupionych w facebookowych społecznościach Low Biała i Bialskie Klasyki Nocą. Stawiło się ponad sto aut.

Pomysłodawcą spotkań jest Sebastian Filipiuk z Białej Podlaskiej. – To nie jest nic nowego. Takie spotkania-zloty odbywają się w wielu miastach w Polsce i za granicą. Pomyślałem więc, że może pomysł wypali i u nas – wspomina.

No i wypalił. Pierwsze spotkanie odbyło się w maju tego roku, potem było w czerwcu i teraz trzecie. O sukcesie świadczy zapełniony po brzegi samochodami parking i tłumy oglądających. – Fajne jest to, że przychodzą całe rodziny z dziećmi, jest młodzież, są osoby starsze. To impreza dla wszystkich miłośników pojazdów, bez względu na markę, datę produkcji, rodzaj, bo są tu i motocykle, i samochody osobowe. Jest okazja do spotkania znajomych, przyjaciół, do wymiany myśli, doświadczeń. Można też coś zjeść na gorąco. To taki luźny piknik o charakterze kulturalno-motoryzacyjnym – opowiada Sebastian.

Low Biała to społeczność miłośników aut mocno zmodyfikowanych, z obniżonym zawieszeniem. A Bialskie Klasyki Nocą – pojazdów starych i bardzo starych, czyli klasyków, których nie widuje się już zbyt często (lub wcale) na naszych drogach.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.