Szczyt Zdrowia pod patronatem ministra

start 19.10.2017 godz. 08:00
koniec 20.10.2017 godz. 10:10

Lokalizacja: Biała Podlaska

III Polsko-Białoruski Szczyt Zdrowia zostanie zorganizowany 19 i 20 października. – Jest to międzynarodowe forum wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie ochrony zdrowia w Polsce i na Białorusi. Uczestnicy konferencji to przedstawiciele medycyny, menedżerowie ochrony zdrowia, przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej oraz przedstawiciele firm branżowych – informuje Magdalena Us, rzecznik szpitala. 

Organizatorami spotkania są Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej oraz Brzeski Szpital Obwodowy, które już w 2011 roku podjęły współpracę w ramach projektu "Rozwój pomocy kardiologicznej dla ludności Polski i Białorusi". Patronat honorowy objęli minister zdrowia Konstanty Radziwiłł i marszałek województwa lubelskiego Sławomir Sosnowski. Poruszone zostaną tematy: chirurgia dzisiaj, jakość w opiece zdrowotnej oraz ginekologia i położnictwo XXI wieku.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.