Międzyrzec Podlaski: Bboye zawładną miejską sceną

start 16.03.2019 11:00
koniec 16.03.2019 15:00

Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na wydarzenie "Wschodnia Bitwa". – To typowo bboyowy event, łączący w sobie wszystkie elementy bboyingu w kategoriach od najmłodszych do tych z największym stażem. Celem turnieju jest popularyzacja tańca, konfrontacja dorobku artystycznego uczestników, wymiana doświadczeń i wyłonienie najlepszych tancerzy. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda scena bboyowa na wschodzie Polski lub chcielibyście się sprawdzić z jednymi z najlepszych w Polsce i nie tylko, to serdecznie zapraszamy – informują organizatorzy imprezy.

"Wschodnia Bitwa Vol. 1" odbędzie się już 16 marca o godz. 11:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Warszawskiej 37 (sala kinowa). Na najlepszych tancerzy czekają nagrody pieniężne i rzeczowe. Zgłoszenia uczestników należy przesyłać drogą elektroniczną na email: [email protected]; w treści wpisując: imię, nazwisko, datę urodzenia, pseudonim, kategorię, wiek i miasto.

Szczegółowy regulamin uczestnictwa dostępny jest na Facebooku wydarzenia "Wschodnia Bitwa Vol.1". Wstęp na turniej dla osób do 18. roku życia wolny, dorośli – 5 zł. 

(pc)

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.