Gmina Biała Podlaska: Sport łączy pokolenia

start 16.06.2019 11:00

Lokalizacja: Cicibór Duży

W niedzielę, 16 czerwca, w Ciciborze Dużym przy świetlicy wiejskiej, odbędzie się IV Piknik Rodzinny „Sport łączy pokolenia”. Uroczyste rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 14:00.

Od godz. 14:30 rozpoczną się imprezy sportowo-rekreacyjne, występy zespołów artystycznych. W trakcie pikniku nastąpi otwarcie Otwartej Strefy Aktywności. Później wszyscy uczestnicy zaproszeni są na taneczną zabawę pod gwiazdami z zespołem „Gentelmensi”. Na wszystkich czeka również poczęstunek, wspólne grillowanie, stoiska z watą cukrową i popcornem, a dzieci będą mogły skorzystać z dmuchańców i zjeżdżalni. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Organizatorami wydarzenia są wójt gminy Wiesław Panasiuk, radny gminy Mateusz Siwiec, sołtys wsi Cicibór Duży Bożena Kałabun, sołtys wsi Cicibór Mały Agnieszka Kraśniewska oraz jednostka OSP Cicibór Duży. Patronem medialnym wydarzenia jest Słowo Podlasia. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.