Biała Podlaska: Rajd samochodowo-motocyklowy

start 21.07.2019 08:00
koniec 21.07.2019 20:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Z okazji setnej rocznicy powołania Policji Państwowej oraz Święta Policji Koło Emerytów i Rencistów Policji w Białej Podlaskiej organizuje w niedzielę, 21 lipca, samochodowo-motocyklową wycieczkę rodzinną.

W V Rajdzie "Nasza Historia" mogą wziąć udział użytkownicy samochodów i motocykli wraz z osobami towarzyszącymi. Trasa prowadzić będzie drogami publicznymi utwardzonymi z krótkimi odcinkami dojazdowymi do obiektów drogami gruntowymi. Jej długość to 60-80 km. Obejmie zadania turystyczne oraz sprawdzian wiedzy z przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy przedmedycznej i obsługi pojazdu.

Organizatorzy zapowiadają puchary dla najlepszych uczestników (I-III miejsca) w kat. samochodów i motocykli (kierowcy i piloci), pamiątkowe medale dla każdej rajdowej załogi oraz wyróżnienia dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu. Na zakończenie przewidziano koszyczkowe spotkanie integracyjne przy ognisku. 

Celem jest zorganizowana turystyka motorowa z elementami rajdowej nawigacji drogowej, zwiedzanie obiektów zabytkowych i historycznych miasta oraz regionu, propagowanie kultury i bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz utrwalanie wiedzy z zakresu pomocy ofiarom wypadków. Wszyscy muszą mieć aktualne ubezpieczenie komunikacyjne. W samochodach po załogą mogą podróżować tez osoby towarzyszące.

Udział w wycieczce bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca pod nr tel.  732 816 080 lub drogą mejlową: [email protected]

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.