Konstantynów: Przeniosą w świat rycerzy i dam dworu

start 14.07.2019 14:00
koniec 14.07.2019 22:00

Lokalizacja: Konstantynów

Już 14 lipca mieszkańcy gminy Konstantynów oraz zaproszeni goście będą bawić się na XX Dniach Konstantynowa. Impreza odbędzie się w parku Platerów. Rozpocznie ją wręczenie pucharów z zawodów wędkarskich o godz. 14, a już od godz. 14.20 będzie można wziąć udział w pikniku historycznym.

W programie nie brakuje atrakcji, takich jak pokazy kawaleryjskie, mody historycznej, tańców, pojedynków honorowych, a także zostanie rozegrany turniej strzelecki, przeprowadzony werbunek rekruta i wykonany koncertu poezji dawnej. Będzie też kino obozowe, konkursy, majdan szermierczy, ogródek jordanowski, kuchnia polowa, jarmark i wiele, wiele więcej.

Na scenie wystąpi Zdzisław Marczuk, Aleksandra Nowicka, zespół Pogodna Jesień, Melizmat, a także Krystyna Giżowska, Dziani z Zespołem i grupa Defis. Na zakończenie zostaną wystrzelone fajerwerki, a chętni zatańczą pod niebem roziskrzonym gwiazdami. Wydarzeniu będą towarzyszyć atrakcje dla najmłodszych tj. wesołe miasteczko, zajęcia animacyjne, stoiska i stragany z zabawkami oraz popcornem i watą cukrową.

(ach)

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.