Konkurs "Voice Poetica"

start 24.11.2019 15:00
koniec 24.11.2019 17:00

Lokalizacja: Terespol, Galeria Smaków

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w XXI Otwartym Konkursie Poezji Śpiewanej "Voice Poetica" o Nagrodę Starosty Bialskiego, który odbędzie się 24 listopada o godz. 15.00 w restauracji Galeria Smaków w Terespolu. Zgłoszenia uczestników trwają do 16 listopada. 

Konkurs od wielu lat jest jednym z najważniejszych poetycko-wokalnych wydarzeń na terespolskich terenach, podczas którego uczestnicy prezentują utwory rodzimej klasyki poezji śpiewanej oraz własną twórczość. Tradycją stały się występy cenionych w kraju artystów tworzących w nurcie poezji śpiewanej, a także towarzysząca imprezie wystawa malarstwa, dzięki temu jest to wydarzenie interdyscyplinarne o wysokim poziomi artystycznym. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.