ARUA CUP w Międzyrzecu Podlaskim

start 01.02.2020 08:00
koniec 01.02.2020 16:00

Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski, Międzyrzeckie Jeziorka ul. Zahajkowska

Najzimniejsza impreza! Już niebawem na miejscowych jeziorkach zostanie zorganizowana nietypowa impreza. 150 pływaków z całej Polski i świata wskoczy do zimnej wody, by rywalizować na kilku dystansach. W międzyczasie odbywać się będzie też tradycyjne morsowanie. 

ARUA CUP Międzynarodowe Zawody w Sportowym Zimowym Pływaniu i Hartowaniu Organizmu - pod taką nazwą Lodołamacze Biała Podlaska organizują pierwszą taką imprezę nie tylko w naszym regionie, a i w całej Polsce. "Najzimniejsza międzynarodowa impreza wschodniej Polski!" oraz "Mróz i lód nam nie straszny!" to hasła promujące to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie.

150 pływaków będzie rywalizowało na dystansach od 25m do 400m w różnych stylach. Dla początkujących przewidziany jest dystans 25m bez pomiaru czasu oraz hartowanie organizmu w formie morsowania. - To pierwsza taka impreza w naszym regionie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że na trzy tygodnie przed imprezą lista startowa była już zamknięta. Wystartują zawodnicy nie tylko z Polski, ale także z Białorusi czy Rosji - mówi Rafał Miszkiniuk z klubu Lodołamacze Biała Podlaska.

Lodołamacze z Białej Podlaskiej zapraszają wszystkich chętnych do kibicowania pływakom. Oprócz sportowej rywalizacji będzie też gorący poczęstunek i napoje. Impreza odbędzie się 1 lutego, na międzyrzeckich jeziorkach przy ul. Zahajkowskiej w godz. 8:00-16:00. Tego nie możecie przegapić!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.