"Z klasyką przez Polskę" w Wisznicach

start 20.09.2020 12:30

Polski Impresariat Muzyczny oraz Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty

koniec 20.09.2020 14:00

Lokalizacja: Wisznice, Centrum Kultury Chrześcijańskiej

Polski Impresariat Muzyczny oraz Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty zapraszają na koncert z cyklu "Z klasyką przez Polskę".

W Wisznicach wystąpi już 20 września zespół Cuore Piano Trio w składzie: Zuzanna Budzyńska - skrzypce, Jadwiga Rogulska - wiolonczela oraz Szymon Ogryzek - fortepian. 

Trio powstało w 2017 r. z inicjatywy studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Sięgnęło po czołowe miejsca na międzynarodowych konkursach kameralnych, m.in. w Singapurze (2019), Atenach i Bydgoszczy (2018).

W 2018 r. na zaproszenie Instytutu Adama Mickiewicza trio wzięło udział w Rosyjsko-Polskim Festiwalu „Młodzieżowa Akademia Sztuki” w Moskwie. Muzycy rozwijają regularnie swoje umiejętności na kursach mistrzowskich pedagogów ze znaczących europejskich uczelni.

Koncert odbędzie się w Centrum Kultury Chrześcijańskiej o godz. 12:30. Liczba miejsc ograniczona. Darmowe zaproszenia do odebrania w GOKiO w Wisznicach. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.