II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Białej Podlaskiej

start 11.07.2021 19:00
koniec 11.07.2021 21:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, Biała Podlaska, kościół pw. Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, kościół pw. św. Antoniego

Miłośnicy muzyki nie będą mieli na co narzekać w sezonie letnim. Już niebawem szykuje się kolejne muzyczne wydarzenie w naszym mieście, a właściwie trzy.

Wszystko w ramach II Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej, na które zaprasza Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Koncerty rozłożono na trzy dni. 

I tak,  13 czerwca o godzinie 19:30 w kościele pw. św. Antoniego usłyszymy polsko-francuski zespół Duo del Gesú, a w nim skrzypce i altówkę oraz Mateusza Rzewuskiego, który zagra na organach.

27 czerwca o godzinie 19:00 w kościele pw. bł. Honorata Koźmińskiego będziemy mieli możliwość posłuchać sopranistki Angeliki Rzewuskiej, a przed organami zasiądzie Bogdan Narloch.

Z kolei 11 lipca o godzinie 19:00 ponownie w kościele pw. bł. Honorata Koźmińskiego wystąpi przed Schola Cantorum Thorunensis na czele z dyrygentem Pawłem Głowińskim. A na organach zagrają Zuzanna i Maciej Batorowie.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.