"Festyn Rodzinny" w Zalesiu

start 27.06.2021 15:00
koniec 27.06.2021 19:00

Lokalizacja: Zalesie

Gminny Ośrodek Kultury oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Zalesiu zapraszają na "Festyn Rodzinny" z okazji rozpoczęcia wakacji.

Impreza odbędzie się 27 czerwca. Początek o godz. 15:00 w parku przy GOK. W programie nie zabraknie atrakcji dla maluchów, takich jak: animacje ruchowo-taneczne, gry i zabawy ruchowe, modelowanie balonów, duże bańki mydlane, wodna wojna balonowa oraz wielu konkursów. Odbędzie się też mini festiwal kolorów, a dzieci będą mogły poskakać na dmuchańcach.

Od godz. 20:00 zaplanowano kino pod chmurką. Jako pierwsza zostanie wyświetlona bajka dla dzieci, a później rozpocznie się seans dla dorosłych. Będzie można też spróbować potraw z grilla i lodów. Organizatorzy przygotowali też inne atrakcje, ale o tym będzie można się przekonać, biorąc udział w zabawie. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.